ahmet maranki bağırsak kurtları ve parazitleri kürleri Google

AHMET MARANKİ BAĞIRSAK KURTLARI VE PARAZİTLERİ BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRÜ

Prof. Dr. Ahmet Maranki bağırsak kurtları, bağırsak parazitleri, tenya ve solucan gibi bağırsak sorunları için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler açıkladı. Bağırsak kurtlarına doğal çözüm ve bitkisel tedavi olan bu kürler ile bağırsak kurtlarından ve parazitlerinden kurtulmak mümkündür dedi.

Bağırsak parazitleri nedenleri ve belirtileri:

Bağırsak parazitleri genellikle tam pişirilmemiş etlerle insana bulaşır. Bağırsak kurdu, solucanı ve tenyası gibi bağırsak parazitleri belirtileri şunlardır: karın şişliği, iştahsızlık, mide bulantısı, sinir sistemi bozukluğu ve bağırsakların anormal çalışmasıdır.

Prof. Dr. Ahmet Maranki bağırsak kurtları için aşağıdaki formüllerden istenilenin kullanılmasını tavsiye etmektedir. Tabi bu kürlerin uygulanmasının yanı sıra etleri iyi pişirmek gibi tedbirleri de mutlaka almalısınız.

Prof. Dr. Ahmet Maranki bağırsak kurdu düşürme:

2 su bardağı kadar kaynar suyun içine 1 çorba kaşığı eğrelti otu ilave edilip bitki çayı şeklinde demlenir. Bu parazit düşürme kürü aç karnına, 15 dakika ara ile birer su bardağı içilir.

Prof. Dr. Ahmet Maranki parazit kürü :

1 litre kadar sıcak su içerisine 1 yemek kaşığı kekik ilave edilir ve 15 dakika demlenip süzülür. Bu kür sabahları aç karnına 1 su bardağı, gün boyunca da 4 bardak içilerek uygulanır. Yani günde toplam 5 bardak, bağırsak parazitleri düşürme kürü, içilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir