ahmet maranki cosmic zayıflama hapı Google

cosmic zayıflama hapı

Ahmet Maranki Zayıflama Hapı İle Sağlıklı Zayıflama Yöntemi:

Prof. Dr. Ahmet Maranki hazırlanan zayıflama hapının tamamen bitkisel olduğunu ve sağlıklı bir zayıflama yöntemi olacağını açıklıyor. Piyasada pekçok zayıflama ürünü var. Fakat Ahmet Maranki’nin güvenilir bir uzman doktor oluşu zayıflama hapını daha bir güvenilir kılıyor diyebiliriz. Şimdi denemek isteyenleriniz olursa Ahmet Maranki zayıflama hapını açıklayalım.

Ahmet Maranki Zayıflama Hapı Nedir:

Prof Dr. Ahmet Maranki içeriği tamamen bitkisel olan bir zayıflama hapı öneriyor. Kilo vermek isteyen yada mevcut kilosunu korumak isteyenler için sağlıklı ve ideal bir zayıflama hapıdır diyor. Pirenli bitkisel karışım olarak piyasaya sürülmüştür. Piren nedir, pirenli zayıflama hapı nasıl kullanılır, pirenli zayıflama hapı nasıl etki eder açıklayalım.

Piren, süpürge otu ve funda yaprağı olarak anılır. Piren, bitkilerle tedavide ( fitoterapide) doğal bir antibiyotik olarak da kabul edilir. Kadınlarda ve özellikle rahim akıntısı ile idrar yolları enfeksiyonlarında kullanılmaktadır.

Ahmet Maranki Zayıflama Hapı Nasıl Zayıflatır:

Vücuttaki depo yağlarının kullanımını hızlandırarak enerjiye dönüşmesine ve yemeklerden sonra vücudun depoladığı yağ oranının minimum seviyede
kalmasına destek olur.

Ahmet Maranki Zayıflama Hapı Yan etkileri

Mide ve bağırsaklar üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur. Belirgin bir yan etkiye henüz rastlanmamıştır

Ahmet Maranki Zayıflama Hapı Nasıl Kullanılır:

Zayıflamak ve forma girmek isteyenler cosmic zayıflama hapını şu şekilde kullanmalıdır:
Sabah-Öğle-Akşam yemeklerden 30 dakika önce 2 şer tablet olmak üzere günde 6 tablet alınması tavsiye edilir.

Kilonuzu muhafaza etmek ve Formunuzu Koruma İçin : Günlük doz sabah-öğle-akşam 1′er tablet olmak üzere aynı şekilde alınır.

Zayıflama hapının daha etkili olabilmesi için özellikle bol su ile alınması gerekir.

Uyarılar : Emzikli ve hamile anneler, midesinde aşırı hassasiyeti olanlar ve troit rahatsızlığı bulunanlara önerilmez. Şeker ve şekerli yiyecek ve içecekler yüksek miktarda kalori içerdiğinden, tüm diyet programları uygulama süresince bu tip yiyeceklerden uzak durulması veya çok az miktarlarda tüketilmesi gerekir.

Doz Aşımı : Tamamı bitkisel bir ürün olan COSMIC Bitkisel Karışım Tablet’in önerilen dozlardan fazla kullanılmasında sakınca görülmemiştir. (günlük en fazla 12 tablet).

Ahmet Maranki Zayıflama Hapı ne kadar süre kullanılmalıdır:

Fitoterapide ürünlerden istenilen sonucun alınabilmesi için en az 4-6 hafta düzenli bir şekilde kullanılması ve bu süreçte ara verilmemesi gerekmektedir. Bitkisel ürünler her bünyede yeterli sonuç vermeyebilir ve bu durum fitoterapide (bitkisel tedavi) normal kabul edilir.

Ahmet Maranki Zayıflama Hapı nın fiyatı:

Fiyatı 75 tl ( kdv dahil) olarak belirlenmiştir. Sipariş için Ahmet Maranki’nin satış sitesi marankialisveris.com adresinden temin edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir