ahmet maranki fıtık tedavisi Google

AHMET MARANKİ BEL VE BOYUN FITIĞI İÇİN BİTKİSEL KÜRLER

Prof. Doktor Ahmet Maranki bel ve boyun fıtığına iyi gelen şifalı bitki kürleri açıkladı. Özellikle ev hanımlarında daha çok görülen bel fıtığı hastalığı doğal bitkisel tedavi yöntemleri ve çözüm yolları önerdi.

Ahmet Maranki Fıtık Kürleri:
**1 bardak su içerisine 4-5 gram taze kozalak atılır ve 10 dakika boyunca kaynatılır. Bu karışım tatlandırılarak günde 1 bardak içilir.

**Bir başka fıtık bitkisel tedavisi yönteminde ise 1 bardak kaynar durumdaki suyun içine 2-5 gram anason ilave edilir ve 10 dakika demlendikten sonra günde 2-3 bardak bu fıtık çayından içilir.

**Fıtık için şifalı bitkilerden bir diğeri ise defneyaprağıdır. 1 bardak kadar kaynatılmış haldeki suya 10 gram defneyaprağı atılıp 10 dakika demlenmesi için beklenir. Bu defne çayından her gün 2-3 bardak içilir.

**Fıtık için bitkiler isteyenlere önerilebilecek başka bir bitki de rezenedir. 1 bardak kaynar suyun içine 4 gram rezene tohumu atılıp 10 dakika demlendikten sonra günde 2-3 bardak içilmesi gerekir.

4 Comments

 1. gökhan dedi ki:

  Merhaba ben ankaradan gökhan 31 yasındayım sıkolyons hasata sayım ve iki tane fıtıgım var her iki boşluğunda bir haftadır ağrıyor ne yapmak lazım yardimci olursanız sevinirim saygilar iyi akşamlar

 2. Timuçin dedi ki:

  Merhaba gokhan bey ayni durum bizdede soz konusu oldu kocakari ilaclari diye tabir rdilen bitkisel kur kullandik cok faydasini gorduk siddetle tavsiye ederim

 3. Seyma dedi ki:

  Timucin bey nasil birsey kullandiniz

 4. Timuçin dedi ki:

  Şeyma hanım boyun fıtığı için aktara benzer onun gibi çalışan bir şahıs var bana el yapımı olduğunu söylediği bir krem yolladi kullandım gayette iyiydi şişelerin içerisine koyup yollamıştı kremi doğal olduğunu ve plastiğe koymadigini söyledi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir