ahmet maranki kadın hastalıkları kürü Google

AHMET MARANKİ KADIN HASTALIKLARINA BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRLERİ

Prof. Dr. Ahmet Maranki, kadınların yaşadığı hastalıklar için kadınlara özel karışımlar ile bitkisel tedavi olabileceğini söylüyor. Kadılara özel hastalıklar olan rahim içi rahatsızlıkları ve regl dönemi sorunları için tamamen doğal çözüm yöntemi olan özel karışımlar veren Maranki, bu karışımları düzenli kullandığınızda probleminiz kalmaz diyor. Kadınların başlıca hastalıklarından olan göğüs kanseri, rahim kanseri, erken menopoz, adet sancıları, adet düzensizlikleri, miyom ve kistler için mucize bitkileri açıklayalım.

Kadın Hastalıkları için bitki kürü:

Malzemeler:

* civanperçemi,
* aslanpençesi
* çobançantası,
* adaçayı,
* 1 kaşık bal.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

civanperçemi, aslanpençesi, çobançantası ve adaçayı bitkilerini isterseniz ayrı ayrı isterseniz hepsini karıştırıp demleyin, içine 1 kaşık bal katarak tüketin. Bitkileri sadece bir taşım kaynatmaya özen gösterin.

Kadınlara özel şifa reçetesi:

Bir soğanın başına vurup kırın. 1 litre suyun içine koyup haşlayın. Hazırlanmış soğan suyunu 15 gün boyunca günde 2 bardak tüketin. Sebze ve meyveleri, bitkileri tüketmek için hazırlarken asla metal bıçak kullanmayın. Ellerinizle parçalayarak salataları yapın.

One Comment

  1. Kayseri49 dedi ki:

    Slm hocam sizden ricam olacak génitale bolgesinde yanma var ve cok kaciyior urine test yaptim infection yok yardim bekliyorum sizden tssk derrière

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir