ahmet maranki kilo almanın yolları Google

AHMET MARANKİ KİLO ALMANIN YOLLARI KİLO ALMA KÜRLERİ

Prof. Dr. Ahmet Maranki kilolu olmak bir sorundur ve zayıflamak için çaba sarfederiz. Fakat kilo sağlığı tehtid ettiği gibi zayıflıkta sağlığımız için tehlikeli bir durumdur. Kilo almak isteriz. Fakat ne kadar uğraşsakta kilo alamayız. İşte şimdi size, nasıl kilo alabilirim, kilo almak için ne yapmalıyım, kilo almanın doğal yöntemleri, kilo almak için şifalı bitkiler, kilo alma kürleri nelerdir açıklayalım.

Ahmet Maranki kilo alma kürü:

Malzemeler:

* 250 gram kuru üzüm,
* 1 çay kaşığı kına kına( bildiğimiz ele sürülen kına değildir)
* 1 tutam pelin otu,
* 3 liitre kireçsiz su.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Tüm malzemeler birlikte et makinesinde çekilip öğütülür. 3 litre su içerisine karıştırılır. Yarı suyu gidinceye kadar kaynatılır. Tülbent ile bu süzülüp suyu alınır. Kalan posası ikinci kez 3 litre su içerisine karıştırılır ve tekrar yarı suyu gidinceye kadar kaynatılır. Bu üzüm suyu da tülbent ile süzüldükten sonra ilk başta elde edilen üzüm suyu ile karıştırılır ve bu karışıma bir miktar şeker ilave edilir.

Sabahtan ikindi vaktine değin bol bol bu üzüm küründen içilir. Su içilmemelidir, ikindiden sonra susuz kalınır. Akşamdan sonra bol bol yoğurt yenmelidir. Gece yarısı içine bal ilave edilmiş süt içilir. Prof. Dr. Ahmet Maranki bu terkipin asla bırakılmamasını söylüyor. Sabahları ise kahvaltıda çay yerine sebze ve meyve suları içilmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir