ahmet maranki ödem söktürücü kürler Google

AHMET MARANKİ ÖDEM ATMAK İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRLERİ

Prof. Dr. Ahmet Maranki ödem atmak için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler açıkladı. Vücut yediklerimiz yada yaşam şartlarımızdan dolayı su toplar. Vücutta su toplanması çeşitli rahatsızlıklara yol açar. Bu nedenle vücutta toplanan ödemi atmak sağlığımız için önemlidir. Peki vücuttaki ödemi nasıl atarız, ne yapmalıyız, ödem atıcı bitkiler, ödem atmak için bitkisel çözüm yöntemleri ve ödem atıcı bitki çayları tariflerimiz var.

Ödem Atıcı Enginar Yaprağı Kürü:

1 bardak kaynar suya 4-5 gram kadar enginar yaprağı atılıp 10 dakika demlenmesi beklenir. Bu kürden günde birkaç bardak içmek ödem atmaya yardımcı olacaktır.

Ödem atmak için maydanoz kürü tarifi:

1 bardak sütün içine 1 bağ ince şekilde doğranmış maydanoz atılır. Süt yarıya ininceye dek hafif ateşte ısıtılır. Süt kaynamadan ocaktan alınır ve bu kürden gündüz vakti 2 saatte bir 2 çay kaşığı içilir.

Ödem attırıcı mısır püskülü kürü:

Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin ödem atmak için tavsiye ettiği bir başka kür ise şöyledir: 1 bardak kaynar durumdaki suyun içerisine 6 gram mısır püskülü ilave edilir ve 10 dakika kadar demlenmesi beklendikten sonra içilir. Püskül küründen günde 2-3 bardak içilmesi gerekmektedir.

Ödemden kurtulmak için Prof. Dr. Ahmet Maranki, ödem kürlerinden kendiniz için uygun olacağını düşündüğünüz bir tanesini uygulayabilirsiniz. Hepsi çok faydalı ve sağlıklı kürlerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir