ahmet maranki öksürük tedavisi Google

AHMET MARANKİ ÖKSÜRÜK İÇİN ŞİFALI BİTKİ KÜRLERİ

Prof Dr. Ahmet Maranki Özellikle kış aylarında büyük bir sorun haline gelen öksürük için doğal bir kür açıkladı. Öksürük şikayeti olanlar için doğal bir çözüm olan bu kür sağlığa hiç bir zararı olmayan sağlıklı bir yöntemdir.

Malzemeler:
* 1 adet siyah veya kırmızı turp,
* Hakiki bal,
* Temiz bir tülbent,
* Kase.

Hazırlanışı :

Öncelikle turpu rendeleyin ve bal ile karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı temiz olan tülbentin içerisine koyup bu tülbenti yüksek bir yere asın. Balın akmaması için altına bir kase koyun. Sabaha kadar bu karışım tülbent içerisinde süzülecektir.Süzülen bu bal ve turp karışımını istediğiniz zamanlarda yiyin. Çocuklar içinde kullanılabilen bu karışım her yaştaki insanlar için tedavi edici sağlıklı bir öksürük gidericidir.

Bal ve turp kürünün bir başka hazırlanış şekli daha olabilir. Aynı etkiyi gösterecek olan bu iki hazırlanıştan kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

2. Hazırlanışı:

Bu 2. hazırlanış şekli içinde aynı malzemeler kullanılacaktır. Turpun alt kısmı kesilir ve içi oyulur. Turpun bu oyulan kısmına balı koyun ve 12 saat süzüldükten sonra bu süzüzlen balı yiyebilirsiniz. Aynı şekilde bu turp ve bal kürünüde her yaşta insan kullanabilir. Çocuklarınıza da gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Prof Dr Ahmet Maranki‘nin bu öksürük kürü ile doğal bir yöntemle inatçı öksürükten kurtulabilirsiniz. Acil şifalar dileriz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir