ahmet maranki varis tedavisi kürü Google

AHMET MARANKİ VARİS İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRLERİ

Prof Dr. Ahmet Maranki damarlardaki kan dolaşımı bozukluğu sonucu ortaya çıkan damar hastalığı olan varis hastalığı için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler önerdir. Varise ne iyi gelir, verise iyi gelen bitkiler nelerdir, varise bitkisel çözüm, varise doğal tedavi nedir diyorsanız işte sizin için Ahmet Maranki’den varise bitkisel çözüm yöntemleri:

KÜR 1: 1 litre beyaz ispirtonun içerisine 4 tane kafirun ilave edin. Elde edilen karışımı akşam yatmadan evvel varisli bölgelerinize sürün ve sonra streç filmle sararak yatın. Sabahleyin bu uygulamayı tekrarlayın.

KÜR 2: Çoban çantası otu, kekik, at kuyruğu otu ve at kestanesinin kabuğu ayrı ayrı veyahut hepsini birlikte çay biçiminde demleyerek günde 3-4 su bardağı kadar için.

KÜR 3: Fındık yaprağı ve asma yaprağı ile hazırlanan bitkisel çaylar da varise çok iyi gelir.

KÜR 4: 1 bardak kadar kaynar su içerisine 4 gr rezene ilave edilir ve 10 dk bekletilerek günde 2-3 bardak içilir.

KÜR 5: Çobançantası taze bitkisi doğranarak bir kaba konularak üzerine keskin sirke ilave edilerek 10 gün güneşte bekletilir. Elde edilen karışım ile varisli bölgeler her gün aşağıdan yukarıya doğru ovulur.

KÜR 6 : 40 derece ısıtılmış 1 kova sıcak suyun içine yarım fincan ezilmiş şap ve 1 fincan karbonat ilave edilerek eritilir. Haftada 3 gün 15 dakika süre ile bacaklar dize kadar bu küre konur. Varisler daha yukarı çıkmış ise aynı işlem küvette tekrarlanmalıdır.

KÜR 7: Fındık ağacı kabuğu, ceviz ağacı kabuğu ile kaynatılır. Bu kürün suyuyla varislerin üzerine pansuman yapılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir