bel soğukluğu bitkisel tedavisi kürleri Google

bel soğukluğu

Ahmet Maranki Bel Soğukluğu Bitkisel Tedavisi Kürleri

Bel soğukluğu, tıptaki ismi gonore olan ve cinsel ilişki ile bulaşan zührevi bir hastalıktır. Bel soğukluğu belirtileri, İdrar yollarında yanma, acı, akıntı şeklinde görülür. Gonore akıntısı cerahatlidir ve boşaltımın yalnızca doğal boşaltım organları vasıtasıyla gerçekleşmesidir. Bel soğukluğu, etle tek taraflı beslenen kişilerde daha sık rastlanan bir rahatsızlıktır. Uzun süre ilaç kullanımı sonucunda mukus ve irin erkeklerde genellikle prostatta, mesanede birikir. Kadınlarda ise bel soğukluğu hastalığı rahim enfeksiyonlarına sebebiyet verir.

Prof. Dr. Ahmet Maranki bel soğukluğu için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler öneriyor. Alternatif tedavi olarak uygulanabilecek olan bitki kürleri ile bel soğukluğu hastalığı önemli ölçüde azalır. Bel soğukluğuna ne iyi gelir, bel soğukluğuna iyi gelen bitkiler nelerdir diyorsanız faydalı olan şifalı bitkileri Maranki açıklıyor. Bel soğukluğu nasıl geçer, bel soğukluğuna faydalı kürler:

Bel soğukluğu için hasır otu kürü:

1 su bardağı kadar kaynatılmış suyun içine 4 gram hasır otu kökü atılır. 10 dakika demlenmesi için beklendikten sonra hazırlanan bel soğukluğu bitkisel kürü içilir.

Bel soğukluğuna Turp Tohumu Kürü:

Turp tohumu toz haline getirildikten sonra balla karıştırılıp macun haline getirilir ve bu macun yenir.

Bel soğukluğuna salatalık çekirdeği kürü:

10 gram salatalık çekirdeği ezilip toz haline getirilir ve 1 gram kahve ile birlikte aç karnına içilir.
Ahmet Maranki resmi web sitesi:
www.maranki.com sorularınız için info@maranki.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir