iktidarsızlık bitkisel tedavisi Google

iktidarsızlık bitkisel

Ahmet Maranki İktidarsızlık Nedenleri ve Bitkisel Çözüm Yöntemleri:

Prof. Dr. Ahmet Maranki iktidarsızlığın nedenlerini ve nedene bağlı alternatif bitkisel tedavi yöntemlerini zçıklıyor. Erkeklerde yaşın ilerlemesi ile birlikte görülen iktidarsızlığın çeşitli sebepleri olabilir. Alternatif tıp tedavisi olarak İktidarsızlık için sebebine göre şu 5 metodu uygulamak tavsiye edilir:

ENERJİ BOŞLUĞUNA BAĞLI İKTİDARSIZLIK

Sizde enerji boşluğuna bağlı olup olmadığını anlamak için şu belirtilere dikkat edin: Erbezinde soğukluk hissi uyandıran iktidarsızlık, zayıf düşme, yüz solgunluğu, nefes darlığı, baş dönmesi, kulak çınlaması, bel ve dizlerde halsizlik ve ağrı, soğuğa dayanamama, el ve ayaklarda üşüme, bol miktarda şeffaf idrar, ince yağlı tabakalı solgun dil gibi belirtiler gösterir. Kozmik tedavi olarak böbrekleri ısıtma ve böbrek enerjisini dengeleme yolu tavsiye edilir.

KALP KANI VE DALAK YAŞAM ENERJİSİ BOŞLUĞUNDAN KAYNAKLANAN İKTİDARSIZLIK

Bu tür iktidarsızlığın belirtileri; iktidarsızlık, yüz solgunluğu, halsizlik, düşlerle bölünen uyku, sık uyanma ve uykusuzluk, el ve ayaklarda halsizlik, mide boşluğunun üst kısmında gerilme ve doluluk hissi, tat duyusunun kaybı, sık sulu gaita ve ince tabakalı solgun dildir. Kozmik yöntem olarak kalp kanını besleme ve dalak yaşam enerjisini çalıştırma yolu önerilir.

KARACİĞER YAŞAM ENERJİSİ DURGUNLUĞUNA BAĞLI İKTİDARSIZLIK

Bu tür iktidarsızlık belirtileri; iktidarsızlık, bezginlik duygusu, sinirlilik, sık iç çekme, göğüste sıkkınlık, karnın üst kısmında gerilme ve dolgunluk hissi, ağızda acılık, iştahsızlık, kuru gaita, koyu renkli az miktarlı idrar ve ince sarı tabakalı kırmızı dildir. Karaciğer durumunu rahatlatarak iktidarsızlığı gidermek, bezginlik duygusundan kurtarmak ve destekleyici damarları çalıştırmak tavsiye edilir.

AŞAĞIYA AKAN NEMLİ SICAKLIKTAN KAYNAKLANAN İKTİDARSIZLIK

Belirtileri; iktidarsızlık, apış arasında ıslaklık ve kaşıntı ya da keskin ağrı, pis koku, tüm vücutta ağırlık ve rahatsızlık duygusu, göğüs ve karında gerilme ve sıkıntı hissi, iştahsızlık, koyu renkli az miktarda idrar ve ağrılı idrara çıkma, sık sıvı gaita ve anüs bölgesinde rahatsızlık ve yağlı sarı tabakalı dildir.

KORKUYA BAĞLI İKTİDARSIZLIK

Belirtileri; iktidarsızlık, seksüel faaliyetle ilgili endişe, huzursuzluk duygusu, düşlerle bölünen uyku, meni gelme, halsizlik ve ince yağlı tabakalı solgun dildir. Kalbi rahatlatma ve böbrekleri güçlendirme yolu önerilir.
kaynak:maranki.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir