yüzdeki lekelere bitkisel çözüm kürü Google

yüzdeki lekeler

Cilt Lekeleri İçin Bitkisel Çözüm Salatalık Kürü

Özellikle yüzde oluşan lekeler ve çiller rahatsız edici bir cilt sorunudur. Prof. Dr. Ahmet Maranki, Yüzdeki çiller ve lekelerden kurtulmak için tamamen doğal bitkisel çözüm önerisinde bulunuyor. Cildimize doğal bakım olarak uygulayabileceğimiz ve yüzümüzde bulunan çiller ve lekeler için bitkisel tedavi olacak bu kür ile pürüzsüz lekesiz ve yepyeni taze bir cilde sahip olmak mükün. Ahmet Maranki cildimizin güzel olması için önemli olan sağlıklı beslenmek ve kanın temizlenmesidir diyor. Kanı temizlemek için kozmik beden temizliği uygulamasını da muhakkak uygulamanızda fayda vardır.

Yüzeki Lekelere Bitkisel Tedavi Kürü:

Malzemeler:

* 1 çay bardağı çiğ süt,
* 1 adet salatalık.

Hazırlanışı ve Cilde Uygulanışı:

1 çay bardağı çiğ süt içerisine 1 adet salatalığı soyduktan sonra doğrayın ve 2 saat kadar bu karışımı beklettikten sonra süzün. Tülbente sararak salatalıkların özünün süte karışmasını sağlayın.
Elde ettiğimiz bu süt ile yüzümüze pamukla pansuman yapmamız gerekir. Bu işlemden 20-25 dakika sonra ılık su ile yüzünüzü yıkayın. 15 gün kadar bu uygulamaya devam ettiğiniz takdirde yüzünüzdeki çiller ve lekeler kaybolacaktır. Ayrıca gül suyu ile sabah ve akşam yatmadan önce cildinizi temizlemeniz daha etkili olacaktır.
kaynak:maranki.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir