tüylere bitkisel çözüm hamam otu yağı Google

tüylere hamam otu yağı

İstenmeyen Tüylere Evde Kökten Çözüm Hamam Otu Yağı

İstenmeyen tüyler özellikle kadınların başlıca güzellik sorunlarından biridir. Sürekli uğraştırıcı ve acı verici bir şekilde istenmeyen tüyleri temizlemeye çalışırız. Çeşitli yöntemleri olan tüy temizleme yöntemlerinin her biri hem zaman alıcı hem acı vericidir diyebiliriz. Şimdi size önerimiz acı çekmeden üstelik vakit harcamadan kolayca tüylerinizden sonsuza dek kurtulmak ister misiniz? Hamam otu yağı, doğal bir yöntemdir. Çok kolay bir şekilde sadece hamam otu yağı sürerek tüylerinizden bir daha çıkmamak üzere kurtulabilirsiniz. Hamam otu yağının doğal epilasyon olarak kullanımı Osmanlı Sarayından gelmedir ve bu nedenle hamam otu adını almıştır. “Hürrem hamam otu yağı” ismi ile internette satışta olan bu ürün üstelik çokta hesaplı. Bir kutu hamam otu yağı 20 Tl fiyat ile satılıyor. Denemeye değer bir ürün doğrusu. Şimdi Hürrem hamam otu yağının faydalarını, zararlarını ve kullanımını açıklayalım.

Hamam Otu Yağının Faydaları:

* İstenmeyen tüyleri kökten yok eder.
* Tüylerin kalınlaşmasına ve tekrar çıkmasına engel olur.
* Özellikle tüy köklerinde oldukça etkili bir formüldür.
* Vücuttaki kılları kırarak değil kökünden alır.
* Uzun süren bir rahatlık sağlar.

Hamam Otu Yağının Zararları:

Hamam otu yağı bitkisel bir ürün olduğundan herhangi bir yan etkisi yada zararı yoktur. Hamam otu yağı alerji yapmaz. Cildi tahriş etmediği gibi içeriğinde doğal özler sayesinde cildi besler ve korur.

Hamam Otu Yağı Nasıl Kullanılır:

Hamam otu yağını düzenli kullanırsanız 6 seansta tüylerinizden kurtulmaya yetiyor. Hamam otu bitkisinden elde edilerek hazırlanmış bu özel formül düzenli kullanım sonucunda istenmeyen tüyleri yok ediyor. Hamam otu yağını tek yapmanız gereken düzenli kullanmak Hamam otu yağını süremeden önce uygulayacağınız bölgeyi mutlaka temizleyin. Sonrasında yağı masaj yapar gibi iyice yedirerek sürün Ürünü cildinizin iyice emmesi için 5-10 dakika bekleyin ve bu arada masaj yapmaya devam edin. Bu uygulamaları 4-5 gün arka arkaya yapın. Sonrasında tüylerinizin çıkmasını bekleyerek seanslarınıza devam edin. Tüylerinizin azalarak yok olduğunu göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir