andropoz bitkisel tedavisi kürü Google

andropoz bitkisel

Erkeklerin Anropoz Dönemi Sıkıntılarına Bitkisel Çözüm Kürleri:

Andropoz erkeklerde orta yaş sorunlarından biridir. Kadınlarda ortaya çıkan menapozun erkeklerde görülen şekli de diyebiliriz. Sıkıntılı bir dönem yaşanabilir bu nedenle önlemler almak gerekebilir. Hormonal değişiklikler erkeklerin cinsel ve günlük yaşantısı olumsuz yönde etkilemeye başlıyor. Erkeklere andropoz döneminde çok iyi gelecek bitkisel formül öneriliyor.

Andropoz Kürü:

Malzemeler:

* 1 Adet Elma,

* 1 Avuç Nane,

* 4-5 Diş Sarımsak,

* 1 Çorba kaşığı Kekik otu,

* Yarım Avuç Saryet,

* Yeterince Badem,

* Yeterince Bal.

Hazırlanış ve Kullanımı:

Dövülmüş sarımsaklar, kekik otu ile birlikte on beş dakika süreyle suda kaynatılır. Sıkılarak elde edilen posaya, macun kıvamına gelinceye kadar dövülmüş badem içi ilave edilerek karıştırılır. Hazırlanan macunla yapılan nohut iriliğindeki haplardan, yemeklerden sonra bir veya iki tane yutulur.

Rendelenmiş elmalar, yirmi dakika süreyle suda kaynatılır. Sıkılarak elde edilen posa, marmelat kıvamına gelinceye kadar petekli bal ile karıştırılarak yoğrulur. Hazırlanan marmelattan, Kahvaltıdan önce ve yemeklerden sonra bir çorba kaşığı yenir.

Bir avuç nane yaprağı, yarım avuç saryet yaprakları ile birlikte on beş dakika süreyle kaynar suda bekletilerek süzülür. Süzülerek elde edilen sıvıya, şurup kıvamına gelinceye kadar rendelenmiş elma ilave edilerek bal ile karıştırılır. Hazırlanan şuruptan, yemeklerden önce günde üç fincan ısıtılarak içilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir