koah hastalığına ne iyi gelir Google

koah

KOAH HASTALIĞINA KARBONAT ÇÖZÜM OLUYOR

Özellikle sigara içen kişilerde ortaya çıkan nefes darlığı ve sürekli öksürük şeklinde kendini gösteren koah hastalığı için karbonatı kullanan ve olumlu sonuçlar alan bir okurun paylaştığı bu bilgiyi bende sizlerle paylaşmak istedim. Tıbbın bile çare bulmakta zorlandığı koah hastalığını karbonat ile iyileştiren 78 yaşındaki okurumuz bakın ne diyor.

78 yaşındaki okur 62 sene boyunca sigara içmiş. İleri derecede Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) saptanmış. Sigarayı bırakmış ve karbonat kullanmaya başlamış. Tek yaptığı şey karbonatlı su içmek ve nebulazitörden karbonatlı su solüsyonunu akciğerlerine çekmek olmuş. Bunun yanında şekeri kesmiş. Bağışıklık sistemini geliştirmek için vitamin, mineral ve enzimler almış. Sürekli zerdeçal tüketmiş. Bir yıl bile olmadan hastalık tamamen iyileşmiş. Bilgisayarlı tomografide sonuçlar tamamen temiz çıkmış. Linda Blackwood isimli kişinin verdiği bu bilgiler umarım koah hastalığı ile savaşan kişilere bir umut kapısı olur.

Koah hastalığı çekiyor ve çareler arıyorsanız doktorunuzla işbirliği içinde karbonatı kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu bilgileri hastalık çeken kişilere umut ışığı olması dileğiyle paylaşıyorum. Umarım koah hastalarına şifa olur. Hatırlatmamız gereken bir noktada şudur ki; koah için kullanılan karbonat mutfakta kullanılan karbonat değil sodyum bi karbonat olmalıdır.

5 Comments

 1. canan akiner dedi ki:

  Marhabalar
  Kuah için karbonat nasl kullanılmalı..

 2. Yıldırım karakutuk dedi ki:

  Karbonat aldım ölçüleri nelerdir

 3. Yıldırım karakutuk dedi ki:

  Karışım nasıl olacak

 4. esra dedi ki:

  mrblar babam koah hastası kendisi zaten normaldede zayıf bir insan sigara kullanımını kestinebuldan ilça tedavisi alıyor sodyum bi karbonat işe yarar mı nerden alınıyor ve nasıl tüketilmeli bilgi verirseniz çok memnun olurum

 5. Gizemm dedi ki:

  Bu bilginin asli varmidir..icilen ve nebulizatorden alinan ayri seylermmi..cvp lutfen…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir