antakya biberi ile zayıflama Google

antakya biberi ile zayıflama

Antakya Biberi İle Zayıflayan Mesut Yar Kilo Verme Sırrını Açıklıyor:

Antakya Biberi ile zayıflama denildiğinde ilk akla gelen isim olan Mesut Yar, antakya biberi ile nasıl tanıştığını ve zayıflamasının sırrını açıkladı. Mesut Yar TV çekimleri için Antakya bölgesinde iken restorantta yemek yiyorum ve yine diyetteyim domates peynir gibi hafif yiyecekler ile geçiştiriyorum. Restoranttaki diğer masalarda baktım ki insanlar tıka basa kebap yiyorlar. Üstelik bu kadar yemelerine rağmen çok zayıflar. Şaşırdım ve sordum; Bu kadar yiyerek nasıl zayıf kalabiliyorsunuz? Verdikleri cevap çok ilgimi çekmişti. “yemekle beraber yeşil Antakya biberi yiyoruz” Önce inanılmaz geldi fakat çok kişiden aynı açıklamayı duyduğumda denemeye karar verdim diyen Mesut Yar, ilk denediğimde acıdan ölüyorum sanmıştım aşırı yakıcı ve zehir gibi bir tadı vardı. Fakat vazgeçmedim ısrarla alışmaya çalıştım. 3 gün sürekli yedikten sonra alışmaya başladım. Artık Antakya biberi yada diğer ismiyle Samandağ biberi bana hiç acı gelmiyor diyor. Antakya biberinin çok faydasını gördüm ve artık hergün yiyorum diyen Mesut Yar bu sağlıklı zayıflama yöntemini herkese tavsiye ederim diyor.

Antakya Biberi Nasıl Zayıflatır ve Nasıl kullanılır:

8 ayda 40 kilo veren Mesut Yar, Antakya biberi yada diğer adıyla Samandağ biberi sayesinde 12 kilo verdiğini söylüyor. Antakya biberi tıpkı spor yapmak gibi metabolimayı hızlandırarak vücudun çalışmasını ve yağ yakmasını sağlıyor. Her gün en az 4 adet yeşil Antakya biberi yemek gerekiyor. Taze Antakya biberi su değmeden 15 gün buzdolabında saklanabiliyor. Bittikçe taze taze alıp yiyorsunuz. Hiç bırakmadan devamlı tükettiğinizde fazla kilolar gidiyor. Özellikle bölgesel zayıflama sorunu olanlar, selüliti veya göbek yağları olanlar için mükemmel bir çözüm Antakya biberi. Mesut Yar’ın tesadüfen tanıştığı bu doğal zayıflama yöntemi gerçekten çok etkili ve hiç bir zararı yok. Hatta zayıflamanın yanı sıra sağlığımıza pekçok faydaları var. Antakya biberinin faydaları nelerdir diyorsanız açıklayalım.

Antakya Biberinin Faydaları:

* Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını hızlandırır ve zayıflama sağlar.

* Mide için çok faydalıdır. Mideyi uyarır, sindirim salgılarını artırır, sindirimi kolaylaştırır, İdrarı artırır.

* Antakya biberi içerdiği antioksidan ve diğer maddelerle bedenin birçok kanser türüne ve kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltır.

* C vitamini yönünden zenginliği sayesinde bedenin hastalıklara direncini artırır, soğuk algınlığının ilk aşamasında iyileştirici etkisi vardır.

* Biber, içerdiği yüksek orandaki lif nedeniyle kabızlığa iyi gelir.
* Akciğerlere iyi gelir. Balgam söktürücü etkisi vardır; kronik bronşit ile anfizemi önler ve hafifletir; solunum zorluklarını giderir.

* Cilde iyi gelir.

* Acı biber, damarlarda pıhtılaşmış kanı çözer, ağrıyı geçirir.

Antakya Biberi Nereden Alınır:

Antakya biberini taze olarak kullanmanızı tavsiye ederiz biber hapı olarak tabletleri de satılıyor fakat herşeyin doğal olanı en güzelidir. Antakya biberini manavlarda ve büyük marketlerde bulabilirsiniz. Fakat internetten almak istiyorum arıyamam diyorsanız, onlinesiparis.net sitesinde 3 kg mı 30 tl fiyatla satılıyor. Antakya samandağ biberi olarak bulabilirsiniz. Samandağ biberi ile Antakya biberi aynı şeydir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir