mustafa aydıner şifalı bitki kürleri Google

FİTOTERAPİST ECZACI MUSTAFA AYDINER KİREÇLENME, BEL VE BOYUN FITIĞI BİTKİSEL TEDAVİSİ
Herbalist Mustafa Aydıner, vücuttaki kireçlemeler için çok faydalı olacağını iiddia ettiği bitkisel bir kür önerdi. Özellikle diz ve sırt bölgesindeki kireçlemeler için çok faydalı olduğunu söyledi. İşte Mustafa Hoca’nın kireçlenme kürü:
Malzemeler:
* 50 gr. Çörek otu yağı,
* 50 gr.susam yağı,
* 50 gr. Ceviz yağı,
* 20 gr. Buğday yağı,
* 30 gr. Hardal yağı,
* 50 gr. Meneviş yağı,

Hazırlanışı ve Kullanımı :
Tüm malzemeleri, karıştırın. Hazırlamış olduğunuz yağ ile, sabah öğlen akşam, kireçlenme olan bölgeyi ovun. Akşam yatmadan önce, aynı bölgeyi, balık yağı ile ovun. Kirli, yıkanmamış yünü, o bölgeye sarın ve sabaha kadar bekletin. İşlemi, her gün tekrarlayın.

Mustafa Hıca’nın bel ve boyun fıtığı kürü :
Malzemeler:
*50 gr. Çörek otu yağı,
*50 gr.susam yağı,
*50 gr. Ceviz yağı,
*20 gr. Buğday yağı,
*30 gr. Hardal yağı,

Hazırlanışı ve Kullanımı :
Tüm malzemeleri, karıştırın ve bel ve boyunda fıtık olan bölgelere sürün. Elinizle içten dışa olacak şekilde ovarak yağı iyice yedirin.bu formülü daha etkili hale getirmek için meneviş(çitlenbik)yağı ilave edebilirsiniz.

Akşamları bu işlemden Sonra bir miktar kirli yünü alın (yün yıkanmamış olacak)ve bir tülbentin içine koyun. Yağ sürdüğünüz bölgelere, tülbentin içine koyduğunuz yünü koyun.yünün hayvanın vücuduna temes eden kısımlarında lanolin denilem madde vardır.bu madde sayesinde yağ vucuda daha hızlı nufuz edecek ve etkisi daha da artmış olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir