ender saraç alerji tedavisi Google

ENDER SARAÇ ALERJİ İÇİN ŞİFALI BİTKİLER

Ender Saraç alerji ile ilgili olarak vücudun bazı etkenler karşısında alerjik durumlar göstermesinin mümkün olduğunu bunların yediğimiz yemekler, havadaki tozlar, elbiseler, kokular ve benzeri durumlar karşısında vücudun alerji gösterebileceğini belirtti. Ayrıca bütün bunların yanı sıra psikolojik yada yanlış beslenmeden de kaynaklanabilir. Geneli itibari ile bu durum hazır gıda tüketimin ağırlıklı olduğu kişilerde daha sıklıkla görülmektedir. Alerjinin çeşidi ne olursa olsun bu gibi durumlarda karaciğerin temizlenip toksinlerden arındırılması gerekmektedir. Kişi alerji durumu ile karşılaştığında alınan C vitamini miktarı önem arz etmektedir. Kişi alerji durumunda vücut direncinin düşmesine neden olan yağlı gıdalar, et, balık gibi besinlerden uzak durmalıdır.

Ender Saraç alerji için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kür:

Malzemeler:
*1 tatlı kaşığı üzerlik tohumu,
*1 tatlı kaşığı çörek otu,
*1 tatlı kaşığı meşe kabuğu,
*1 tatlı kaşığı mercanköşkü,
*1 tatlı kaşığı papatya.

Hazırlanışı ve uygulanışı:
Tüm bu malzemeleri 1 kapın içine koyun ve 5 dakika kaynatıp süzün. Süzdüğünüz suyu günde 3 defa olmak üzere burnunuza çekin.

Ender Saraç alerji için bitkisel tedavi olabilecek diğer şifalı bitkileri şu şekilde sıraladı:

*Kına,
*ısırgan otu,
*oğul otu,
*adaçayı,
*ravend
*acı yonga

Kullanımı:
Bitkilerinden birer tutam olmak üzere 1 litre suda 5 dakika kaynatıp süzün, yemek arasında yada sonrasın da 1 çay bardağı içebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir