kadınlarda cinsel gücü artıran yiyecekler ve bitkiler Google

cinsel isteksizlik

Kadınlarda Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler ve Bitkiler:

Doktor Ender Saraç kadınlarda cinsel isteksizlik için çok faydalı olacak şifalı bitkiler ve yiyecekleri açıkladı. Kadınlarda cinsel gücü artıran bitkiler ve yiyecekler nelerdir açıklayan Ender Saraç ayrıca kadınlardaki cinsel gücü artıran bitki çayı önerdi. Kadınlarda cinsel gücü çoğaltan bitkiler şu şekilde sıraladı:

Adaçayı, Civan Perçemi, Anason, Ay çekirdeği, Süt, Nohut, Safran, Soya Fasulyesi, Keten Tohumu ve lifli gıdalar kadınlarda cinsel isteği artırır.

Soya fasulyesi: Doğal fitoöstrojen (kadınlık hormonu) içerir. İnsan vücudunda salgılanan östrojene benzeyen bu madde kadının ihtiyacı olan hormonu doğal yolla almasını sağlar.

Keten tohumu: Doğal östrojen içerir. Kadınlarda göğüs büyütme özelliği ile birlikte menopoz dönemini rahat geçirmelerini sağlar. Sabahları kahvaltı ile yla veya müsli ile 1 çorba kaşığı alınabilir.

Ender Saraç’tan Kadınlarda Cinsel İsteği Artırıcı Çay Tarifi:

Malzemeler:

* Bir tutam civanperçemi,
* yarım tatlı kaşığı anason,
* 1 bardak kaynar su.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Bir tutam civanperçemi ve yarım tatlı kaşığı anasonu, 1 bardak kaynar suyun içinde 3-4 dakika demleyin ve süzün. Gece yatmadan önce 2 fincan için.
Bu çay kadınlarda cinsel isteği artırdığı gibi aynı zamanda menopoz şikayetlerine ve vajinal kuruluğa karşı da faydalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir