hüseyin ermiş menapoz çayı Google

HÜSEYİN ERMİŞ MENAPOZ ÇAYI İLE HAMİLE KALMA

Aktar Hüseyin Ermiş menapoza giren bayanların çocuğu olması için menapoz iptal çayı tarifi verdi. Menapoza girdim artık benim çocuğum olmaz demeyin. Hüseyin Ermiş genç yaşta menapoza giren kadınların çocuğu olabilir dedi. Eğer genç yaşta menapoza girdiyseniz ve hamile kalmak istiyorsanız, menapoz iptal çayı ile yeniden adet görmeye başlarsınız. Daha sonrasında yumurtalık geliştirici macunu kullanarak hamile kalabilirsiniz dedi. (Yumurtalık geliştirici kürü daha önce yayınlamıştım aynı kategori içerisinde mevcuttur)

Menapoz İptal Çayı Tarifi:

Malzemeler:

* 1 su bardağı çivenperçemi,
* 2 su bardağı aslanpençesi,
* 1.5 su bardağı ısırgan otu,
* 1 su bardağı şahtare( 40 kilit otu),
* 1 su bardağı at kuyruğu.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Tüm şifalı bitkiler önerilen ölçülerde bir kap içersinde karıştırılır. Hergün aç karnına 1 bardak kaynar suyun içerisine bu bitki karışımından 1 tatlı kaşığı atıp 1 dakika kaynatıp altını kapatıp 15- 20 dakika dinlendirip içilir. Adet olana kadar her sabah içilir. Adetin 3. günü kesilir. Bir sonraki adet başladığında bir kez daha kullanılır. Sonra çocuk olması için yumurtalık geliştirci macun kullanılır.

2 Comments

  1. dilek dedi ki:

    Bu bitkilerin macununu kendiniz mi yapiyorsunuz huseyin bey

  2. esma dedi ki:

    Merhaba ben 34 yasinda 1 cocuk annesiyim, erken menopoz riskim var. Fsh 20, e2 10′ un altinda, rahim duvarim ince, vajinal kuruluk ve cinsel isteksizlik var. Vajinamin florasi bozuk, nemliligini yitirdi dogal akintim yok. Ostrojen (e2) dusuklugu yuzunden menopoz belirtileri bas gosterdi ( 1ay once klomen kullandim adetimin gecikmesiyle menopoz belirtilerini ilk kez hissettim ) Daha once sogan kuru yapmistim saclarimi doktu, rahim duvarim cok inceldi. Hocam bu cay fsh’ yi dusurup e2’yi daha da aratmasin yoksa. Bende ostrojen eksikligi var. Sogan kurunden once ultrasonda yumurtam vardi ama gelisip catlamiyodu. Bu kurden ve klomen kullandıktan sonra bende hic yumurta gorulmedi zaten klomene yanit veremedim. Resmen menopoza girdim adetimde en son 20 gun gecikti. Allah rizasi icin yardim edin benim halim cok kotu 2. kez anne olmak istiyorum. ALLAH RIZASI ICIN YARDIM EDIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir