hüseyin ermiş saç dökülmesi kürü Google

HÜSEYİN ERMİŞ SAÇ DÖKÜLMESİ BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRÜ

Saç dökülmesi önemli bir güzellik sorunu. Uzun süre saçları dökülenlerde saçlarda açılma ve kellik başlar. Bu nedenle saç dökülmesinin önlemini almak gerekir. Aktar Hüseyin Ermiş şifalı bitkiler ile saç bakımı konusunda kürler önerdi. Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için saç diplerini harakete geçirerek saç dökülmesini önleyecek ve saç bakımı sağlayacak macun ve çay tarifi verdi. Saç dökülmesine iyi gelen bitkiler, saç dökülmesine ne iyi gelir, saç dökülmesine bitkisel çözüm, saç dökülmesine doğal yöntemler arayanlar için işte Hüseyin Ermiş saç dökülmesi kürleri:

Saç Dökülmesi Macunu:

Malzemeler:

* Arı poleni,
* vanilya,
* keten tohumu yağı,
* arı sütü,
* çörek otu yağı,
* havuç yağı,
* bal.

Hazırlanışı ve kullanımı:

Tüm malzemeler eşit ölçülerde karıştırılıp hergün aç karnına 1 tatlı kaşığı yenecek. Aktar Hüseyin Ermiş, saç dökülmesi sona erer ve saçlarınız daha güçlü, daha parlak ve canlı bir görünüm kazanır dedi.

Saç Yıkama Çayı Tarifi:

Malzemeler:

* 3 su bardağı dağ kekiği,
* 1 su bardağı karabaşotu,
* 1 çay bardağı şahtare( 40 kilit otu).

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Dağ kekiği, karabaşotu ve şahtare söylenen ölçülerde 1 litre suda kaynatılıp ılıtılır ve saçın son durulama suyunda saça dökülüp 5 dakika bekletilip durulanır. Bu saç yıkama çayı ile saçlar besleniyor, saç dökülmesi duruyor ve saçlar daha parlak ve canlı bir görünüm alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir