ibrahim saraçoğlu akciğer temizleme Google

İBRAHİM SARAÇOĞLU AKCİĞER TEMİZLEME KÜRÜ

Prof.Dr İbrahim Saraçoğlu doğanın iki mucize bitkisinden, çok faydalı bir kür önerdi. Bu kür, hem akciğer kanserinden koruyucu, hem de kanser olan hastalar için, iyileştirici bir etkiye sahiptir.. Isırgan otunun faydalarını bilmeyen yok. Ama ısırgan otu, ebegümeci ile birleşince, adeta mucize yaratıyor.

Malzemeler:

– 1/2 lt su
– 4–5 gr (bir tutam) ebe gümeci
– 4–5 gr (bir tutam ısırganotu )

Hazırlanışı ve Uygulama

Suyun içine, ebegümeci ve ısırgan otunu atıp, hafif ateşte, ağzı kapalı olarak, 4 dakika kaynatın.Ilıdıktan sonra süzün, ama içerisindeki kalan bitkileri mutlaka ayıklayın. Aç karnına, sabah ve akşam öneleyici olarak, birer çay bardağı, kanser hastaları için ise, birer su bardağı için. Bitki suyunu içtikten en az 20 dakika sonra yemek yiyin. Bu küre, önleyici olarak 1 ay, kanser hastaları için ise 3 ay hiç ara verilmeden devam edilmesi faydalıdır. Yılda en az iki defa uygulanır. Üç ay tamamlandıktan sonra 15 gün ara verilip, tekrar 3 ay boyunca iki günde bir, bir su bardağı içilir. Daha sonraki günlerde zaman zaman uygulanır.

Kullanım şekli:

– Birinci hafta bir gün arayla, sabah ve akşam aç karna
– İkinci hafta iki gün arayla, sabah ve akşam aç karna
– Üçüncü hafta üç gün arayla, sabah ve akşam aç karna
– Dördüncü hafta dört gün arayla, sabah ve akşam aç karna
– Beşinci haftadan itibaren haftada bir defa sabah ve akşam aç karna birer çay bardağı içilecek.

Uyarı : Kullanılan her iki bitkinin, kullanım sırasında ya ikisi birden kuru, ya da ikisi birden, taze olarak kullanılması gerekir. Bitkilerden birisi taze, birisi kuru olursa hiç bir faydası olmaz.

One Comment

  1. Bahar dedi ki:

    Ablamin akcigerinde leke var bide damarlar buzullu buzuluymus bunun tedavisi varmi doktor amaliyat etsek masada kalirsin demis iyi bi kur onerirmisiniz akdeniz ayesi bu arada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir