ibrahim saraçoğlu fibrokist için brokoli kürü Google

FİBROKİST GÖĞÜSLERDE KİST İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜM BROKOLİ KÜRÜ

30 yaş üstü bayanların % 50’sinin göğüslerinde Fibroadenom (Fibrokist) oluşmaktadır. Mutlaka doktora gitmek gerekir. Fakat tamamlayıcı tıp olarak şifalı bitki brokoli çok faydalı olacaktır. Oluşan fibrokistlerin giderilmesinde 21 günlük Brokoli Kürü tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak mükemmeldir.

Fibrokist için brokoli kürü:

Malzemeler:

* Yarım litre su,
* 200 gram taze brokoli.

Hazırlanışı:

Yarım litre kaynayan suyun içine 200 gram taze brokoli koyun ve beş dakika haşladıktan sonra ocaktan alın ve ılıdığı zaman süzün.

Uygulanışı:

Elde ettiğiniz brokoli suyunun yarısını sabah kahvaltısından önce diğer yarısını da öğle yemeğinden yirmi dakika önce için. Haşlanan brokoliyi yemeniz gerekmez.

Bu kürü uyguladığınızda Göğsünüzdeki ağrıların ve fibrokistlerin yavaş yavaş yok olduğunu görebilirsiniz. Ancak Brokoli kürü uyguluyorum diye kesinlikle hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz. Gerekirse 21 günlük bu kürü 1 hafta ara verdikten sonra tekrar edin.

Hormonlu ve transgen tohumdan elde edilen brokoliyi bu amaçla kullanmayınız. Satın alacağınız brokolinin taze ve diri olmasına dikkat ediniz. Sararmış olan brokoliyi satın almayınız. İhtiyacınız olan yirmibir günlük brokoliyi 200-250 gramlık porsiyonlar halinde derin dondurunuzda saklayabilirsiniz.

Derin dondurucuda sakladığınız brokoli altı ay boyunca etkin özelliğinden hiçbir şey kaybetmez. Kürü uygulayacağınız yirmibir gün boyunca uzun ara vermemeniz gerekir. Bu nedenle ihtiyacınız olan yirmibir günlük brokoli miktarını stoklamanızı öneririm.

Bu kürü uygularken, kahve, çikolata, ceviz (tazesi veya kurusu), portakal ve portakal suyu, taze beyaz üzüm tüketilmemelidir.

Göğüste teşhis edilen Fibroadenom “solid kitle” olarak tanımlanmış ise, brokoli kürü göğüste bulunan solid-kitle üzerinde etkili değildir. Göğüsteki fibrokistlere karşı etkilidir. Yani, kist olarak tanımlanmış olması gerekir.

Eğer, hekiminiz göğüsteki fibroadenom’u kist veya kistik yapı olarak tanımlamış ise, bu taktirde brokoli kürünü uygulayabilirsiniz.
İbrahim Saraçoğlu

One Comment

  1. hasibe simsek dedi ki:

    Her iki memese buyugu sol dis orta kandranda 4×2.mmboyutunda birkac adet.anekoik kist izlendi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir