ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması bitkisel tedavisi Google

İBRAHİM SARAÇOĞLU KARACİĞER YAĞLANMASI İÇİN MAYDANOZ LİMON KÜRÜ

Prof. dr. İbrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması sorunu olanlar için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kür tarifi verdi. Maydonoz limon kürü karaciğere çok faydalıdır. Karaciğerdeki yağlanmayı önemli ölçüde giderir. Ancak doktora gitmek esastır unutulmamalıdır dedi.

Tıp dilindeki adı Hepatosteatoz olan karaciğer yağlanması hastalığı dikkate alınması gereken önemli bir hastalıktır. Karaciğer yağlanması fibroz ya da siroza dönüşebilmekte veya karaciğer kanserine neden olabilmektedir. Bu kürle hem karaciğer yağlanması önlenir hem de karaciğer arındırılır. Maydonoz- limon kürü çok faydalı bir tedavi olacaktır.

Maydanoz-Limon kürü hazırlanışı ve kullanımı :

Saplı olarak 15-16 adet taze maydanozu mutfak robotuna yada blendera eliniz ile biraz parçalayarak koyun ve üstüne yarım limon suyu ve yarım bardak su ilave edin. Robottan geçirip incelttikten sonra içilir. Bu kürü sabah kahvaltısından yarım saat önce içmelisiniz. 15 gün süre ile hergün uygulamalısınız. Bir hafta ara verdikten sonra tekrar onbeş gün aynı şekilde uygulayın ve kürü sonlandırın. Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz. Yılda 2-3 kez uygulanacak Maydanoz-Limon kürü ile karaciğer yağlanmasını önlemiş olursunuz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir