ibrahim saraçoğlu topuk dikeni tedavisi kürleri Google

İBRAHİM SARAÇOĞLU TOPUK DİKENİ BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRLERİ

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu topuk dikeni rahatsızlığı için şifalı bitkiler ile hazırlanan üç ayrı kür öneriyor. Her biri üç gün süre ile uygulanacak olan kürler sırası ile uygun şekilde yapılırsa topuk dikeni rahatsızlığı şifa bulur diyor. Bu kürleri yaparken faydalı olabilmesi için dikkat edilmesi gereken konu, kırmızı pulbiberin ebter (kısır) tohumdan üretilmemiş olması gerekmektedir. Doğal ürünler kullanırsanız topuk dikenine çare olur diyor.

Topuk Dikeni Kürleri:
1. KÜR: Üç gün süre ile ; Üç yemek kaşığı Orta acı (çok acı olmayacak) Kırmızı pul biberi havanda ezdikten sonra akşam yatmadan önce bir tülbent veya gazlı bezle topuğunuza sarın. Sabah sökün.

2. KÜR: Üç gün süre ile ; 3 yemek kaşığı çekirdekli siyah kuru üzüm çekirdekleri ile beraber dövdükten sonra akşam yatmadan önce bir tülbent veya gazlı bezle topuğunuza sarın. Sabah sökün.

3. KÜR: Üç gün süre ile ; Orta acı (çok acı olmayacak) Kırmızı pul biber ve çekirdekli siyah kuru üzüm çekirdekleri ile birlikte dövdükten sonra akşam yatmadan önce 3 yemek kaşığı kadarı bir tülbent veya gazlı bezle topuğunuza sarın. Sabah sökün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir