ibrahim saraçoğlu vajinal akıntıya soğan suyu kürü Google

KADINLARIN VAJİNAL AKINTILARINA SOĞAN SUYU KÜRÜ

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kadınlardaki vajinal akıntılar için soğan suyunun çok faydalı olduğunu söyledi. Soğan suyu kürü düzenli uygulandığında akıntı probleminden kurtulmanın mümkün olacağını söyleyen Saraçoğlu, kürü uygularken devamlı ve düzenli yapılması gerektiğini açıkladı. Doktor tedavisinin yanında alternatif yardımcı bir tedavi şeklidir dedi.

Hazırlanışı ve Uygulama:

1 orta boy beyaz soğanı ( bu soğan bildiğimiz sarı soğan olacak kırmızı ve mor soğal olmuyor) dörde bölün, önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynatın. Daha sonra süzün ve içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp son verin.

Soğan kürü adet döneminde uygulanabilir. Fakat, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız.(her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Not: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda akıntılarınız çoğalacaktır. Bu sizi endişelendirmesin zira bu şekilde akıntı çoğalarak son bulacak ve iyileşme olacaktır.

Aynı zamanda soğan suyu kürü adet düzensizliğine ve küçük miyomlara iyi gelmekte hatta yumurtalık kistini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

One Comment

  1. Emine dedi ki:

    Merhaba.Bu kürü senede 1 kere mi uygulamamız gerekiyor.ve minimum kaç gün uygulanmalıdır?Bir de zayıflatması konusunda endişelerim var.Saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir