pankreas iltihabına ceviz kürü Google

pankreas iltihabına ceviz

İbrahim Saraçoğlu Pankreas İltihaplanması Bitkisel Çözüm Kürü:

Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu katıldığı bir TV programında pankreas hastaları için şifalı bir kür önerdi. Pankreas hastaları için ağrılarını geçirecek bitkisel çözüm kürünü açıklayan Saraçoğlu doğru ve düzenli uygulandığında pankreas hastaları için mucize bir şifa kaynağı olacağını söyledi. Pankreatit, pankreas iltihaplanması rahatsızlığında amilaz enzimi yükselir. Bu yüzden panreatit rahatsızlığı sırasında duyulan ağrılar için kuru ceviz müthiş bir etkiye sahiptir.

Pankreas Hastalığına Ceviz Kürü Nasıl yapılır:

4-5 tane kuru ceviz alın ve kabukları kırarak ceviz içini top halde çıkarın. 1 bardak kaynamakta olan su içerisine cevizleri atın ve 4-5 dakika kadar kaynatın. Kaynama işleminden sonra hemen süzmeyin ve 1 saat bekletin. 1 saat bekledikten sonra süzün ve gün içerisinde hepsini için. Artan cevizleri yemeniz gerekmemektedir. Bu işlemi 21 gün boyunca hergün taze olarak yapabilirsiniz. Fakat alışkanlık haline getirmeyip 21 gün sonra bir hafta ara vermelisiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için saracoglu.at adresine başvurunuz.

One Comment

  1. Bahadır dedi ki:

    Merhaba hocam
    Babama yaklaşık 2 önce hafta şiddetli karın Ağrı’sı ve kan enzimlerin yükselmesi sonucu pankreas iltihabı teşhisi verildi bu hastalığın tıpta kesin bir tedavisi var mı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir