reflüye süt iyi gelirmi Google

reflüye süt

İbrahim Saraçoğlu Reflüye Doğal Çözüm 2 Yudum Süt İçin

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu reflü hastaları için uygulaması çok kolay doğal bir formül açıklıyor. Reflü hastalığı özellikle mide yanması şikayeti ile başlar. Reflü hastaları yediklerinin mideden geri geliyor hissi yaşadıklarını söylerler. Mideden ağıza kadar tüm yemek borusunda şiddetli bir yanma ve ağrı oluşur. İyileşmesi zor bir mide hastalığı olan reflü için İbrahim Saraçoğlu süt öneriyor. Peki reflü için süt nasıl kullanılır açıklayalım.

Reflü hastaları mide yanma şikayetleri başladığı anda 2 yudum süt içerlerse mide yanması geçer. Yalnız sütü fazla içmemeniz gerekiyor, yalnızca 2-3 yudum içmelisiniz. Reflü hastaları her mide yanması hissettiklerinde bu işlemi tekrar ederlerse 10-15 gün içinde bu şikayetlerinin geçtiğini ve reflünün ortadan kalktığını göreceklerdir. Reflü için uygulayacakları bu doğal reçetede dikkat edilecek tek husus şudur, sütü ısıtarak içmeyiniz. İçeceğiniz süt oda sıcaklığında yada soğuk olmalıdır.

Bazı insanların süte karşı alerjisi olabilir. Süte karşı alerjisi olan reflü hastaları için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu havuç suyu öneriyor. 1 bardak taze sıkılmış havuç suyu da reflü ye karşı mükemmel bir koruyucudur. Süt içemiyorsanız havuç suyu içebilirsiniz. Reflü hastaları için her iki formülde uygulanması oldukça kolay ve sağlıklıdır. İlaç içmeden ve içtiğiniz ilaçların yan etkileri ile uğraşmadan oldukça sağlıklı ve doğal yöntemler olan süt yada havuç suyunu içebilirsiniz.

2 Comments

  1. Nilgun dedi ki:

    sayin Saracoğlu
    Gecen hafta Reflü olduğumu ögrendim endoskopi sonucu ve yemek borumda yara oldugu söylendi nexum diye bir ilaç birde gaviscon verildi
    Bana önereceğiniz herhangi bitkisel bir çözüm Varmi

  2. bidibidi dedi ki:

    Sut icmek reflu icin yasak ben ayda yilda bi iciyorum bir bardak icoyorum 9 yasindayken reflu oldugumu ogrenmistim suan 13 e gircem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir