astım için zeytinyağı incir kürü Google

astım için zeytinyağı incir

Alerjik Astım ve Öksürüğe Zeytinyağı İncir Kürü İyi Geliyor

Astım hastalarının birebir deneyerek açıkladığı bir tarif olan zeytinyağı incir kürü astım hastalığına iyi geliyor. Astım hastalığının yanı sıra alerjik astım ve öksürük için de çok faydalı olduğu açıklanıyor. Tamamen doğal olan incir ve zeytinyağının harika buluşması ile hazırlanan kürün yapılışı ve kullanımı da oldukça kolay ve sağlıklı. Eğer astım hastası iseniz yada iyileşmeyen bir öksürük şikayetiniz varsa incir ve zeytinyağından faydalanmanızı öneririz. Şimdi incir zeytinyağı kürünü nasıl yapacaksınız ve nasıl kullanacaksınız açıklayalım.

İncir zeytinyağı Kürü Nasıl Yapılır:

Astım kürü için yalnızca saf zeytinyağı ve kuru incir kullanılıyor. Saf zeytinyağında bir gün bekletilmiş kuru incirden sabahları aç karnına 2 adet yemeniz yeterlidir. Yeniden 2 tane inciri zeytinyağına koyarak ertesi günü yiyerek bu kürü en az 6 ay devam etmelisiniz. Ara vermeden düzenli olarak hergün yemeniz tavsiye ediliyor. Her akşam zeytinyağına 2 adet incir koyup her sabah aç karnına yiyorsunuz işte bu kadar. 6 ayın sonunda bakıyorsunuz ki astım hastalığını yenmiş ve sağlıklı bir insan olmuşsunuz. Astım hastalığından kurtulmak ve sağlıklı bir yaşama kavuşmak isteyenlerin denemesini önerilir.

3 Comments

  1. Zeytinyağı dedi ki:

    Natürel sızma (saf) zeytinyağı başlı başına bir şifa kaynağıdır. Verdiğiniz bu ömeli bilgi için teşekkürler.

  2. havva dedi ki:

    incirleri kesmemiz iyi olurmu

  3. PINAR ÖZDEMİR dedi ki:

    Ben küçükken astım oldum ve şu anda 44 yaşındayım,internetten gördüm incir ile olan tedavi yazısını ve uygulamaya başladım,Şu an 6 ay’ı doldurdum ve harfiyen hergün uyguladım,Prof Dr. sordular astım hiç bir zaman geçmez sadece azaltırsınız diyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir