Göğüs ucu çatlaklarına ne iyi gelir Google

Göğüs ucu çatlaklarına ne iyi gelir

Göğüs ucundaki çatlaklara ayva çekirdeği kürü öneren herbalist suna dumankaya, Emziren annelerin göğüs ucu zamanla tahriş olması nedeni ile göğüs başlarında çatlaklar oluşur. Özellikle bunun gibi oluşan çatlak bebeğin emdiği zamanlarda kadına ağrı verir. Çoğu zaman meme ucundaki çatlaklar bunun gibi durumlarda yaraya dönüşür, meme başında çatlak olduğunda hemen tedavi edilmesi gerekmektedir. bebeklerin ilk altı ay sağlıklı ve yeteri kadar beslenebilmeleri için anne sütü emmeleridir. Göğüs ucu yaralarını iyileştirmek için ne yapılması hakında bilgi veren suna dumankaya meme ucu çatlaklarına karşı ayva kürü ile geçer diyor.

Gögüs ucu çatlağı ve yaralarına kür

Bir bıçak yardımıyla ayvayı ikiye bölün, Ayvanın ortasındaki eşelek yani çekirdekli kısmı çıkaralım. Çıkardığımız çekirdekli kısımı tencereye atıp üzerini örtecek kadar su ekleyerek 15-20 dakika kaynasın. kaynama işi bittikten sonra 1 gün bekletilir ve süzülür. elde ettiğimiz bu kürü göğüs uçlarına sürün.

One Comment

  1. Osman dedi ki:

    Merhaba. Göğüs ucu çatlarını 1-3 gün içerisinde geçiren tamamen doğal bebeğe hiçbir zararı olmayan hatta iştahını açan bir ürün. Kullananların tamamından olumlu geri dönüşler oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir