kist ve nodül için yeşil mercimek kürü Google

kist ve nodül için yeşil mercimek

Kist ve Nodül İçin Doğal Çözüm Yeşil Mercimek Kürü Tarifi:

Bayanlarda sık görülen rahatsızlıklardan olan kist ve nodül için yeşil mercimek çare oluyor. Yeşil mercimek kürünü deneyip çok olumlu sonuçlar alan bir okuyucunun paylaştığı bu kürü kist ve nodül rahatsızlığı olanlar deneyebilirler. Bakın yeşil mercimeği deneyen ve olumlu sonuçlar alan okuyucumuz ne diyor;

“Ben kist ve nodüller için yeşil mercimeğin iyi geldiğine ve yok ettiğine şahitim annemin rahminde portakal büyüklüğünde kist vardı bunu iki ayrı doktorada söyledi, acil ameliyat dediler anneme, yeşil mercimeği hafif kavurup baharat robotundan geçirdi ve aç karnına özellikle ve öğün aralarında yedi. 2 yıl sonra gittiğinde bişey yoktu yok olmuştu bunu anneme söyleyen kişinin boğazında nodüller vardı yok oldu. İnanın bu gercek ve doktorların şaşırdığı bir sonuç veriyor, ne kadar sürede etkisi oluyor bilmiyorum ama faydalı insanlara duyurun saygılar. Yeşil mercimeği kavursunlar hafif yağ falan yok robottan geçirenler aç karnına sabah ve öğün aralarında yesinler, faydalı olacaktır saygılar.”

Evet okuyucumuzun yazısını okudunuz. Yeşil mercimek insan sağlığı için hiçbir zararı olamayacak kadar faydalı, protein yüklü bir yiyecek. Eğer kist yada nodül rahatsızlığınız varsa denemenizi tavsiye ederiz.

2 Comments

  1. Sıla dedi ki:

    Yeşil mercimeği haşlayıp kavurup mu çekeceğiz yoksa kavurup mu çekeceğiz

  2. DENİZ dedi ki:

    BOĞAZIMDAKİ NODÜLLER İÇİN BU KÜRÜ UYGULAMAK İSTİYORUM ANCAK TAMA OLARAK NASIL YAPILDIĞINI ANLAYAMADIM TARİFİNİ ÖLÇÜLERİ İLE AYRINTILI OLARAK BELİRTEBİLİR MİSİNİZ?( MESELA MERCİMEĞİ HAŞLAMAM GEREKİYOR MU KAVURMADAN ÖNCE?)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir