strese bağlı mide bulantısı kürleri Google

Strese Bağlı Mide Bulantısı

Strese Bağlı Mide Bulantısına Bitkisel Karışım Kürleri:

Stres pekçok hastalığa neden olabildiği gibi mide bulantısınada sebep olabiliyor. Stres kaynaklı mide bulantısı okula gitmek istemeyen çocuklarda bile görülebiliyor. Sıkıntılı bir günün ardından yada endişe içinde yaşadığınız olaylarda mide bulantısı ile karşılaşabilirsiniz. İşte böyle durunmlarda yani strese bağlı mide bulantısı yaşadığınızda size doğal bitki çayları tavsiye ediyoruz.

1. Kür: Ihlamur Çayı:

Bir çay fincanı kaynar suyun içine 1 çay kaşığı ıhlamur katılıp demlenmesi için kısa bir süre bekledikten sonra süzülüp günde 3 öğün birer çay fincanı içilir.

2. Kür: Nane, Anason, Raziyane Karışımı:

Bir su bardağı kaynar suyun içine 1′er çay kaşığı nane, anason ve raziyane katılıp demlenmesi için kısa bir süre bekledikten sonra süzülerek bir tatlı kaşığı bal ilavesi ile içilir.

Açıkladığımız bitkisel karışımlar ve bitki çayları strese bağlı mide bulantısını geçirecektir. Sizi rahatlatacak ve bulantı probleminize son verecektir. Çocuklarınıza da gönül rahatlığı ile özellikle 1. kürümüz olan ıhlamur çayını içirmenizi tavsiye ederiz. Hiçbir zararı yoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir