kanser nasıl oluşur kanser olmamak için ne yapılmalı Google

kanser nasıl oluşur

Kanser Hastalığının Nedenleri Nelerdir Kanserden Korunmak İçin Ne yapmalıyız

Kanserin pekçok sebebi var. Beslenmeden tutunda soluduğumuz havaya kadar pekçok yaşam şartları kanser sebebi olarak gösterilir. Ancak kanserin asıl nedeninin stres olduğunu biliyor musunuz? Evet kanserin asıl nedeni strestir. “Stres anında vücudunuzdaki salgı bezleri, hücre fenomeninizi bozuyor. Siz orada olan değişimin farkında olamazsınız. Zira Atom bölünmesi ile Hücreler esas görevini yapamayınca, yaşamlarını idame için birbirlerinden yardım isterler. O Hücreler artık ayrı bir canlı türüdür. Size ait değildir. O artık sizin Ortamınızda yaşayan bir Ortak Yaşam’dır. Ancak çıkardığı toksinler, Vücudun Elektiriksel Dengesini bozduğu için ölüm gerçekleşir.”

Kanser vücutta nasıl yayılıyor diye hiç merak ettiniz mi? Bakın kanserin vücuttaki yolculuğu nasıl oluyor. “Havanın içinde bulunan küçük Artıklar ve Zerrecikler, solunum yolu tahrişlerine sebep olmaktadır. Her hangi bir tahriş neticesi açılan yarada, hücreler bozulmadadır. Tek neden Hücrenin iç zarının parçalanıp, kendini değişik bir şekilde yenileyerek yaşamını sürdürmeye çalışmasıdır. Bu şekilde yabancı bir cisim olan, Dejenere olmuş Hücre, diğer sağlıklı hücrelerin hücumuna uğrar. Ortamlarında onu istemezler. O da nefsi müdafa maksadı ile etrafındaki Hücreleri yok edici bir Toksin çıkarır. İşte bu toksin, Bünyeyi tedrici zehirleyerek, Elektriksel Dengeyi bozar. Ölüm nedeni budur. ”

Peki kanser olmamak için ne yapmalı yada eğer kanser hastalığına yakalanmış isek kanseri nasıl yenmeliyiz. Kanserden kurtulmanın yolu Maneviyattır. Moral dediğimiz şey bizim Potansiyel Gücümüzü takviye eder. ” O da iç dengeyi takviye eder. Aslında korkunç bir hastalık değildir. Korku salgısı, Hücreleri zayıf düşürür. Nesiçleri böler ve bozar. Böyle bir durumda İç Potansiyel Gücünüzü bir düşüncede toplayıp, oraya tesir edin. İlaçlar asit etkisi ile Hücreleri yok etme yöntemidir. Şua da aynı yöntemin direkt etkisidir.” Hayata tutunmak ve bedeni bir bütün kabul edip moralimizi düzgün tutarak bedeni sahiplenmek gerekiyor aslında.

Kanserden kurtulmak için yapılması gereken yöntemleri sık sık duyarız yada okuruz. Bakın Bilgi Kitabı bunu nasıl açıklıyor: ” Madeni tuzları devamlı alanlarda kanser olmaz. Demir, Bakır, Krom vücutta Kobalt etkisi yapar. Belki Size tuhaf gelir ama, İçmeler ile tedavi en iyi yöntemdir. Hastalıkta panzehirler ve yoğurt çok etkilidir. Potasyum, Demir Bakır, Krom muhakkak alınmalıdır. Yeşil sebzeleri çiğ lapa yaparak yiyiniz. Kültür fizik yapınız. Hareketsizlik asla yaramaz.”

Sizlere bu yazımda kanser hastalığı ile ilgili açıklamış olduğum bilgileri “Bilgi Kitabı” ndan faydalanarak yazdım. Umarım kanser hastaları için faydalı olacaktır. Ayrıca kanser olmak istemeyen sağlıklı insanlarında uyması gereken tavsiyelere kulak vermelerinde yarar var diye düşünüyorum. Stresten uzak mutlu ve sevgi dolu olduğumuz sürece Kanser kapımızı çalmayacaktır. Sağlıklı ve Sevgi dolu günler dilerim…

One Comment

  1. Ahmet dedi ki:

    Sağlıklı yaşamak için sigarayı bırakın organik katkısız tütün için hem kalbiniz hem cebiniz kazansın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir