kansere çare buğday çimi Google

kansere çare buğday çimi

Kansere Bitkisel Çözüm Buğday Çimi Suyu Kürü

Çağımızın hastalığı kansere hergün yeni bir umut apısı açılıyor. Buğday çimi pekçok kanser hastası tarafından denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmıştır. Kanser hastalığına çare olan buğday çimi nedir, buğday çiminin özellikleri nelerdir, buğday çimi nasıl kullanılır açıklayalım.

Buğday Çimi Nedir:

Buğday çimi, bol klorofil maddesi dışında 100 kadar vitamin, mineral ve
besin maddesi içerir. Bağışıklığı güçlendiren buğday çimi, mümkünse taze çim olarak yenildiği gibi buğday şırası olarakta tüketilebilir.
Buğday şırası kanseri önler ve bu önemli bir bitkisel tedavi aracıdır. Buğdayın bir başka özelliği ise kandaki toksinleri nötralize eden maddeler içermesidir. Sıvı oksijenle dopdolu olan buğday çimi doğanın en güçlü anti kanseri olan ‘laetril’ içermektedir.

Buğday Çimi Nasıl Kullanılır:

Buğday çiminin taze olarak yetiştirilip suyu sıkılarak içilebilir. Yada buğday şırası hazırlanarak içilebilir. Bir bardak aşurelik buğday, önce tertemiz yıkanarak bir litrelik cam kavanoza konur.Üzerine 3 bardak su klorlu olmamak şartıyla ilave edilir. Kavanozun ağzı bir tülbentle kapatılarak serin bir yerde 24 saat bekletilir. Bu ilk su kullanılmaz, dökülür. Kavanoza yeniden 3 bardak su ilave edilir. 24 saat bekletildikten sonra oluşan yarı gazozlu su içilmek üzere bir kaba aktarılır. Böylece bir bardak aşurelik buğdaydan kış aylarında günde 5 kez, yazın ise günde 3 kez şıra olarak içilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir