lokman hekim şevki güngör kimdir Google

 ŞEVKİ GÜNGÖR KİMDİR ÇALIŞMALARI VE KÜRLERİ

Manisa Kırkağaç’ta Ege Lokman Olarak tanınan Şevki Güngör Latince ismi İnula acı ot olan bitkiyle başta Lösemi olmak üzere her türlü kanserin kökünü kazıyacağım dedi.

1956 yılından beri bitkiler üzerinde araştırma yapan Herbalist Mehmet Emin Güngör’ün oğlu olan Şevki Güngör, “Bulduğum otlar üzerinde yaptığım araştırmada acı otun kanserli hastalarda kullanıldığında vucuttaki kanserli hücreyi bulup yok ettiğine dair bilgiler var bunu Ege Üniversitesinde de yaptırdığımız araştırmaylada doğrulattık.

Aldığımız sonuç bu yönde Acı otu kullanan kanserli hastalarda hızla iyileşme gördük dedi. Güngör, kanser hastaları bize geldiğinde kendilerinden Patoloji raporlarını yanlarında getirmelerini istiyoruz.

Çünkü biz muayene yapmıyoruz. Tedavi gördükleri Hastanelerden alınan raporları inceleyerek tertip veriyoruz. Ürünlerimiz İlaç değil tamamen bitkisel otlar ve sulardan oluşuyor. Biz ürünlerimize güveniyoruz insanlarda bize güvensin” dedi.

Güngör, “Bu işi piyasada merdiven altı imalathaneler olarak bilinen yerlerde steril olmayan sağlık kuralları hiçe sayılmış yerlerde üretenler var biz Ege Lokman olarak sağlığa son derece önem veren bir kuruluşuz diye konuştu. Bitkisel Tedavi Uzmanı Şevki Güngör Tüm Dünya’da hızla yayılan Domuz Gribinden korunmak için özellikle hamileler ve çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmeleri gerekiyor buda bitkilerle olur diye konuştu. Güngör, aşı yaptırıp yaptırmama konusunda insanların kafası karışık H1N1 gribinden korunmak için öncelikle bağışıklık sistemini güçlendirmek lazım

Biz kendi ürünümüz olan macun yaptık. İçinde ısırgan otundan kenger tohumuna balından arı sütüne kadar her şey var bu macunu yiyen ne kanser’e nede domuz gribine yakalanır her hastalığın ilacı tabiat eczanesinde” diye konuştu.
kaynak: türkhaberler.net

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir